تژگاه > نسخه قابل چاپ > تدارک برگزاری جشن بزرگ عید غدیر در منطقه ماسور/ فرشته ایازی
صفحه نخست > سرویس خبر / مذهب و اندیشه > تدارک برگزاری جشن بزرگ عید غدیر در منطقه ماسور/ فرشته ایازی

تدارک برگزاری جشن بزرگ عید غدیر در منطقه ماسور/ فرشته ایازی


27-06-1395, 20:54. نويسنده: admin

به گزارش پایگاه «شهید میررضایی» هیئت فرهنگی مذهبی فاطمه الزهرا(س) که مشارکت جمعی مردم ماسور و بخصوص خانواده های معظم شهدا در انجام مراسمات را با خود دارد در اشتیاقی شدید اقدام به تکریم اهل بیت و برگزاری مراسمات مختلف در شادی و عزا می نماید.

محبین اهل بیت در این هیئت فرهنگی- مذهبی بصورت خود جوش اقدام به طراحی و برنامه ریزی و انجام این مراسمات می نمایند.

اشتیاق محبین اهل بیت در منطقه بزرگ ماسور با محوریت هیئت فاطمه الزهرا(س) و برگزاری مراسمات به شیوه های جدید و زیبا روز به روز باعث جذب افراد بیشتری به مراسمات این هیئت شده که نمونه های آن در برگزاری مراسمات پیاده روی و عزاداری شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و دعای پرفیض عرفه در مسجد امام حسین(ع) ماسور به خوبی دیده شده است.

نگرشی بر ماهیت و شیوه برگزاری مراسمات که روحانیت معظم و معزز در آن محوریت و مشارکت جدی دارند نشان می دهد که آگاهی بخشی به شرکت کنندگان در مراسم وجه متمایز برنامه های هیئت فاطمه الزهرا(س) است حالتی که هم در سخنرانی ها، هم در مداحی مداحان و هم در روضه ها با تکیه بر آیات واحادیث به خوبی دیده می شود.

در آستانه عید بزرگ ولایت و امامت نیز منطقه ماسور با مرکزیت هیئت فرهنگی- مذهبی فاطمه الزهرا(س) خود را آماده می سازد تا با سخنرانی حجت الاسلام هاشمی  و مداحی آقایان دکتر بهروز میر (امرایی) و کربلایی علی اکبر صالحی مراسمی را -روز دوشنبه 95/06/29 ساعت 21- در مدرسه شهید رحیمی منطقه بزرگ ماسور واقع در روبروی مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار نماید.

تبلیغات گسترده ای که محبین اهل بیت در هیئت فاطمه الزهرا(س) بصورت پوستر در بیشتر نقاط شهر خرم آباد انجام داده اند نشان از برگزاری یک مراسم باشکوه و یک عید بیادماندنی در جشن ولایت و امامت است.

برگزاری این مراسمات در جنوب شهر خرم آباد و منطقه بزرگ ماسور می تواند باعث روح بخشی مضاعف به این منطقه شده و باعث بصیرت بیشتر جوانان و نوجوانان این منطقه گردد.

مشارکت اهالی و مسئولان مانند همیشه می تواند ضمن رضای حق تعالی و شاد کردن دل فرزند زهرا (س) امام زمان(عج) شکوه دیگری به مراسم بخشیده و باعث دلگرمی  بیشتر دست اندرکاران برگزاری مراسم در هیئت فرهنگی مذهبی فاطمه الزهرا(س)گردد

 فرشته ایازی: نویسنده و فعال فرهنگی - اجتماعی


بازگشت