تژگاه > نسخه قابل چاپ > تقدیر و تجلیل از جناب آقای نازاریان و عرض خیرمقدم به جناب آقای محمود زرین جویی.
صفحه نخست > پیشنهاد مدیر / ویژه / شهدا / رزمندگان / گزارش / ایثارگران > تقدیر و تجلیل از جناب آقای نازاریان و عرض خیرمقدم به جناب آقای محمود زرین جویی.

تقدیر و تجلیل از جناب آقای نازاریان و عرض خیرمقدم به جناب آقای محمود زرین جویی.


23-07-1399, 23:32. نويسنده: admin

بسم رب الشهداء و الصديقين
امام رضا(ع) فرمود: «مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‏‏‏‏»
جناب آقای سیدحسین نازاریان، مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان.
با سلام و تحیت
بر اساس عقل و شرع، سخن گفتن از امری نامتناهی و نامحدود كه احاطه‌ای بر آن نداريم، بسیار مشكل است. شخصيت شهدا به‌ واسطه چیره شدن بر تمایلات و خواهش های نفس و به گردن آویختن طوق عبودیت و بندگی، ذوب شدنشان در خدا و حقيقت و دوری از تعلقات دنیوی، شخصيتی جاودانه و نامتناهی است كه طبق فرموده امام خمینی (ره) قلم در وصف شان، از حركت باز می ايستد و كلام قاصر می شود. دلاورمردان عرصه جهاد و خودسازی، خون پاک خود را به پاس ارزشها و اهداف والای انسانی و تعالی بشريت فدا كردند. چنانچه بخواهيم در وصف شهدا، اصحاب عاشورايی آخرالزمان، دلاورمردان و غيورمردان خطه لرستان، سرزمين آلاله‌های خونين که قامت ملكوتی ارواحشان به اسارت منطق معاش ناسوتيان در نيامده، خانواده معظم شهدا و شریف ترین نهاد، یعنی بنیاد شهید و خادمان شهدا، همچون سرور عزیز و گرامی که سراسر افتخار و غرور آفرین هستید، سخن بگوييم، زبان قاصر و الفاظ کوچکتر از آنند که در سطرها این مهم را آن چنان که هست، بیان کنند. اما حال كه این مهم را درك نمي‌كنيم، همه را ترك نكنيم «ما لا يدرك كله لا يترك كله».
 
جناب آقای نازاریان، تقدیر و تشکر وظیفه‏ ای است که مورد سفارش خدا و اولیاء دین می باشد. برهمین اساس، بر خود فرض می دانیم به عنوان یک روحانی که در خدمت شما و افتخار شاگردی شما را داشته ام، از تلاش های بی شائبه، مدیریت بی نظیر، هوشمندانه، مدبرانه و موفق شما و همینطور حسن سلوک و خلق و منش بزرگوارانه شما و همکاران گرانقدرتان در مسیر خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران که نماد صبر و ایثار هستند و تکریم این اسوه های از خود گذشتگی و صبوری که موجبات خشنودی خداوند و خانواده معزز شهدا و سبب تشویق و ترغیب و ایجاد انگيزه و فعاليت در خادمان شهدا شده اید و همچنین از سروران گرامی: مراد روشنی و مصطف  ‌اسكندري ملايری که قبلا عهده دار این مسئولیت نورانی بوده و در این سمت فعالیت داشته اند، تقدیر و برایتان از خداوند باری تعالی آرزوی صحت و سلامتی و موفقیت نماییم.
و اکنون مفتخریم، خیر مقدم عرض کنیم خدمت مدیریت محترم جدید، جناب آقای «محمود زرین جویی» و انتصاب ایشان را به سمت مديريتِ شریف ترین نهاد و ورود ایشان را به این سمت و عرصه خطیر خدمت به خانواده معزز شهدا، تبريك می گوییم.
اميد است با مديريت آقای زرین جویی با بیش از ۲۵ سال حسن سابقه در بنیاد و توانمندی ایشان که برگ زرینی در کارنامه دارد، خدمت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران، آنها که در واقع ديده بر باطن عالم و حقيقت دنيا گشوده‌اند و محشور عالم معنا هستند، بيش از پيش در مسير تعالی و پيشرفت قرار گرفته و با همدلی و همكاری دوستان و همكاران مخلص و خوش فكرشان در ترويج فرهنگ ایثار و شهادت موفق باشند.
حجت الاسلام روح الله دریکوند فعال فرهنگی_اجتماعی، محقق و پژوهشگر حوزه علمیه قم.

بازگشت