تژگاه > نسخه قابل چاپ > رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله معرفی شد.
صفحه نخست > پیشنهاد مدیر / ویژه / سرویس خبر / مذهب و اندیشه / گزارش > رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله معرفی شد.

رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله معرفی شد.


7-10-1399, 11:11. نويسنده: admin
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان و مسئولان این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری الشتر برگزار شد.
در این مراسم، حجت الاسلام جلالی به عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله معرفی شد. و از زحمات حجت الاسلام موسوی که به مدت ۴ سال مسئولیت این سازمان را در شهرستان سلسله برعهده داشت تقدیر و تشکر به عمل آمد. 
حجت الاسلام مهدی قدرتی مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در این مراسم با اشاره به خصوصیات اخلاقی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: انتظار می‌رود مسئولین اخلاص در عمل حاج قاسم را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
وی افزود: سازمان تبلیغات باید حامی و پشتیبان نیروهای انقلابی و جهادی باشد چرا که اگر این نیروهای انقلابی و جهادی نبودند سختی کرونا خیلی بیشتر احساس می‌شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به عالم خیز بودن شهرستان سلسله و وجود عالمان بزرگی همچون آیت الله پیشوایی و بلند نظر تصریح کرد: باید مسئولیت تبلیغات اسلامی در این شهرستان را کسی عهده دار شود که توانایی ادای دین به این مردم ولایتمدار را داشته باشد.
حجت الاسلام جلالی رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله و از نیروهای ارزشی و انقلابی در سخنانی با بیان برنامه‌های پیش روی خود گفت: امروزه باتوجه به وضعیت کرونایی که در آن هستیم باید از بستر فضای مجازی نهایت استفاده را ببریم.
 وی افزود: اینجانب به عنوان یک سرباز کوچک در خدمت تمامی نیروهای انقلابی و جهادی شهرستان خواهم بود.
بازگشت