تژگاه > نسخه قابل چاپ > مدیر مدرسه مهندس عسکری قم از کوچکترین نویسنده قم تجلیل کرد
صفحه نخست > پیشنهاد مدیر / ویژه / سرویس خبر / شهدا / کودک و نوجوان / ویژه ها / کتاب / گزارش / مذهبی > مدیر مدرسه مهندس عسکری قم از کوچکترین نویسنده قم تجلیل کرد

مدیر مدرسه مهندس عسکری قم از کوچکترین نویسنده قم تجلیل کرد


14-04-1400, 00:23. نويسنده: admin
خانم نسرین فر مدیر مدرسه مهندس عسکری پردیسان قم، از زهرا دریکوند شاگرد ممتاز این مدرسه و کوچکترین نویسنده کشور با موضوع شهید سلیمانی و کوچکترین نویسنده قم تقدیر کرد.
زهرا دریکوند کودک نویسنده کتاب «حاج قاسم و بچه ها» یکی از شاگردان ممتاز مدرسه مهندس عسکری پردیسان قم است که از کلاس اول ابتدایی در کنار نقاشی و خط، به هنر نویسندگی رو آورد. این کودک نسل سلیمانی که اکنون 8 سال دارد و پایه دوم را به اتمام رسانده است، کتاب «حاج قاسم و بچه ها»، با موضوع رفتارهای شهید سلیمانی با بچه ها را در سن 7 سالگی نوشت. 

کودک نویسنده کتاب «حاج قاسم و بچه ها» به رسم ادب، از تلاش‌های بی وقفه معلمان مهربان، دلسوز و مسئولیت‌پذیر خود، خانم شهابی پور و بحرینی و  پیگیری های مستمر، تلاش مجدانه و حمایت های مشفقانه و ارزنده خانم شهابی پور و همچنین از زحمات و دلسوزی های ستودنی و ارزنده «خانم نسرین فر» مدیر پرتلاش و مهربان مدرسه و معاون پرورشی خانم استادیان و سایرکارکنان تشکر و قدردانی نمود.

مدیر مدرسه مهندس عسکری که همواره در کنار معلمان مهربانش، مشوق این کودک مستعد است، ضمن تشکر از والدین و معلمان دلسوز و متعهد «زهرا خانم»، دانش آموز پرتلاش و از افتخارات این مدرسه و تشویق و تجلیل از وی، در راستای پرورش انگیزه و عزت نفس، رشد و شکوفایی، تعالی و تربیـت نسـل‌آینده‌ساز ایران سربلند، تصریح کرد: نهاد تعلیم و تربیت برای پرورش و آموزش کودکان امروز که آینده‌سازان آینده اند، وظیفه‌ای خطیر و مسؤولیتی مهم دارد تا با بهره گیری از مکتب و رفتار شهید سلیمانی؛ الگوی روشن نسل آینده، دانش آموزان و نسلی بالنده، شجاع و متعهد تربیت کند تا راه زندگی و مسیر صحیح آینده خود را به درستی طی کرده و به سرمنزل مقصود و اهداف متعالی و کمال بشری رهنمون شوند.
نسرین فر در ادامه با اشاره به موضوع و داستان های کتاب «حاج قاسم و بچه ها»، اظهار داشت: ثبت جنبه‌های رفتار و زندگی قهرمان برتر نسل سلیمانی در سطح فردی و اجتماعی و انتقال آن به نسل جدید، یکی از نیازها و کارهای ارزنده‌ای است که شایسته است در قالب كتاب‌های داستان‌ برای دانش آموزان بازگو شود.

مدیر مدرسه مهندس عسکری، افزود: باید تلاش کرد تا با ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس، پایگاهی مستحکم برای دانش آموزان فراهم شود تا همچون زینب سلیمانی ارتباط عمیقی با مکتب سلیمانی پیدا کنند، در این مکتب رشد یافته و برای خانواده و جامعه خود مفید واقع شوند.

بازگشت