تژگاه > نسخه قابل چاپ > مراسم بزرگداشت سردار شهید مصطفی میررضایی در دانشگاه پیراپزشکی استان لرستان
صفحه نخست > پیشنهاد مدیر / گالری تصاویر / سرویس خبر / شهدا / ویژه ها / گزارش > مراسم بزرگداشت سردار شهید مصطفی میررضایی در دانشگاه پیراپزشکی استان لرستان

مراسم بزرگداشت سردار شهید مصطفی میررضایی در دانشگاه پیراپزشکی استان لرستان


30-08-1401, 23:57. نويسنده: admin
به پاس رشادت های سردار شهید مصطفی میررضایی از فرماندهان دوران دفاع مقدس، با حضور دانشجویان و اساتید در دانشگاه پیراپزشکی استان لرستان، یاد وخاطره‌ی آن سردار سرافراز سپاه اسلام را گرامی داشتند.
هدف از برگزاری این مراسم که در برنامه‌ی معنوی «ساعت فرهنگی» و به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیراپزشکی استان لرستان و معاونت فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، ترویج فرهنگ سپاسگزاری و ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی ذکر گردید.
در این جلسه معنوی حجت الاسلام والمسلمین عادل چراغیان با بیان مطالبی در حوزه‌ی ایثار و شهادت، یاد و خاطره‌ی شهدای گلگون کفن را گرامی داشت و بیان داشت:  شهدا با ایثار جان خود و بالاترین رشادت‌ها، امنیت و آرامش را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند. 
وی ضمن گرامیداشت رشادت‌های سردار شهید میررضایی، گفت: خانواده‌های شهدا با ادامه دادن راه شهدا، ایثار آنان را ادامه می‌دهند، ما هم باید با عملکرد خود سعی کنیم راه شهدا را ادامه دهیم و نگذاریم این مسیر پر برکت هرگز به فراموشی سپرده شود.
در این مراسم از دختر شهید میررضایی که از دانشجویان ممتاز این دانشگاه می‌باشد، دعوت شد تا گوشه‌ای از رشادت‌های پدر را برای حضار مشتاق بیان کند. کوثر میررضایی ضمن تقدیر و تشکر فراوان از ریاست محترم دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان، به بیان جایگاه شهید و شهادت از منظر قرآن کریم و روایات پرداخت و با قرائت دلنوشته و بیان ویژگی‌هایی از پدر شهیدش، اشعاری از برخی شعرا را در وصف پدر به زیبایی بیان نمود. 
در پایان مراسم کلیپی از سخنان مقتدرانه سردار شهید میررضایی در دوران دفاع مقدس پخش شد که حال و هوای خاصی را در این جلسه معنوی حاکم

بازگشت