تژگاه > نسخه قابل چاپ > علی اصغر غلامی در مسابقات فرنگی استان لرستان در وزن ۴۸ کیلوگرم عنوان قهرمانی را کسب کرد
صفحه نخست > پیشنهاد مدیر / سرویس خبر / ورزش / گزارش > علی اصغر غلامی در مسابقات فرنگی استان لرستان در وزن ۴۸ کیلوگرم عنوان قهرمانی را کسب کرد

علی اصغر غلامی در مسابقات فرنگی استان لرستان در وزن ۴۸ کیلوگرم عنوان قهرمانی را کسب کرد


9-02-1402, 19:26. نويسنده: admin
علی اصغر غلامی پور فرزند ۱۳ ساله محله بزرگ ماسور خرم آباد، در وزن ۴۸ کیلوگرم کشتی فرنگی، از شاگردان حسین میر، در مسابقات کشتی فرنگی که در شهرستان پلدختر برگزار شد، عنوان اول مسابقات استان را کسب و جواز حضور در مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی را به دست آورد.مسابقات قهرمانی نونهالان کشتی استان لرستان، جمعه ۸ اردیبهشت‌ماه جهت انتخابی تیم استان و شرکت در مسابقات کشوری در شهرستان پلدختر برگزار شد.

در این مسابقات که با حضور ۱۵۷ کشتی‌گیر نونهال فرنگی‌کار از ۱۱ شهرستانِ استان و به میزبانی شهرستان پلدختر برگزار گردید، نفرات برتر در اوزان چندگانه مشخص شدند.

اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:
۳۵کیلوگرم علی فتحی از نورآباد
۳۸کیلوگرم محمدمهدی رجایی از زاغه
۴۱ کیلوگرم مازیار خاکباز از ازنا
۴۴ کیلوگرم رضا جلیلی از خرم‌آباد
۴۸کیلوگرم علی‌اصغر غلامی از خرم‌آباد
۵۲ کیلوگرم ایلیا حاتمی از کوهدشت
۵۷ کیلوگرم طاها ناصری از پلدختر
۶۲ کیلوگرم امیرمحمد فریدونی از پلدختر
۶۸کیلوگرم محمدحسام چراغ‌زاده از زاغه
۷۵ کیلوگرم علی‌رضا نظری از کوهدشت
۸۵ کیلوگرم آرین بارانی‌پور از خرم‌آباد
۱۰۰کیلوگرم علی جمشیدی از کوهدشت

تیم‌های برتر این مسابقات به شرح زیر است:
تیم کوهدشت با ۱۶۹ امتیاز اول شد و تیم‌های خرم‌آباد با ۱۶۷ ، نورآباد ۱۶۵ ، پلدختر ۱۱۳ ، زاغه ۱۱۱، الشتر ۸۷ ، بروجرد ۷۵ ، ازنا ۶۶ ، چگنی ۳۸ ، دورود ۲۶ و معمولان ۸  امتیاز دوم تا یازدهم شدند.

لازم به توضیح است که دکتر جاسم امیری سرمربی تیم ملی نونهالان ایران و نایب‌قهرمان بازی‌های آسیایی دوحه قطر و قهرمان جوانان جهان از نزدیک شاهد مسابقات بود و در در حاشیه‌ی این رقابت‌ها برای مربیان پايه استان کلاس‌ کارگاهی برگزار کرد.

(نفرات برتر این مسابقات به عنوان تیم کشتی فرنگی استان لرستان به مسابقات کشوری که در ۱۹ اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار می‌گردد اعزام خواهند شد‌)
بازگشت